Banjani pali na Riversajdu

13.09.2017 21:39

Serija dobrih rezultata fudbalera Tešnjara nastavljena je i u vanrednom kolu Okružne lige Kolubara. Na Riversajdu pobeđena je ekipa Banjana ubedljivo sa 4:1. Gosti su pružali otpor samo u prvih pola sata igre, a onda potpuno pali imajući u vidi da nisu imali ni dovoljno snage a ni izmena na ovoj utakmici. Tešnjar je poveo rano, već u 7 minutu golom Milosavljevića nakon kornera, ali je isti igrač pogrešio u 35 minutu kada su gosti iz Banjana golom Gajića uspeli da izjednače. U 35 minutu Marko Marković koristi smušenost odbrane gostiju i donosi ponovo prednost Tešnjaru. Rezultatom 2:1 otišlo se na odmor. U nastavku na terenu je postojao samo jedan tim, Tešnjar. Evrogolom Ješića u 56 minutu, koji je parabolom savladao golmana gostujuće ekipe sa preko 20 metara Tešnjar je stigao i do trećeg gola, a konačan rezultat i tačku na ovu utakmicu stavio je rezervista Jovanović u 86 minutu.