Mladost - Tešnjar 2:3

08.06.2008 20:58

Da žele da nastave seriju pobeda Tešnjarci su domaćinu stavili do znanja od samog početka zaigravši izuzetno borbeno i disciplinovano. Posle početnog ispitivanja snaga i par polušansi na obe strane Tešnjar u 26. minutu dolazi u vođstvo. Pogotku je prethodio prekšaj na ivici šesnaesterca nad Nenadom Milosavljević a iskusni Velimirović iz slobodnog udarca pokazao svoje fudbalsko umeće za 0:1. Do poluvremena i pored nesportske igre domaćina i velikog pritiska na arbitra ovog meča promene rezultata nije bilo. U nastavku Tešnjar ponovo konkretniji i u 55. minutu posle slaloma Vladimira Ilića po desnoj strani i sjajnog centaršuta Velimiroviću nije bilo teško da uveća prednost svoga tima na 0:2. Ponešeni vođstvom Tešnjarci dozvoljavaju domaćinu da se nakon samo 2 minuta vrati u meč nakon prvog propusta zadnje linije na utakmici. Nakon ovog pogotka igra se rasplamsava i nastaje pravi rat na terenu, ali se Tešnjarci opet bolje snalaze i rezantnim udarcem NIkole Ilića iskosa sa desne strane stižu do 1:3. I kada je trebalo utakmicu mirno privesti kraju opet poklon pogodak. Ubacenu loptu sa desne strane lagano u mrežu sprovodi Cvijanović, posle grube greške kapitena Srećkovića. Do kraja domaćin je pokušao na sve načine da stigne do izjednačenja ali su se Tešnjarci organizovano branili i tako stigli do nove pobede na izuzetno vrućem terenu u Vračeviću.

FK Tešnjar: Vuković, Ilić V, Kremić D, Janjić, Srećković, MIlosavljević Neb, Kremić S (Ilić N),Velimirović (Anđelković), Milosavljević Nen, Tadić, Lukić